Ronnie Whelan: گوشی Gatwick FC Legend

ساخته شده در حدود سال 1961، رونی ویلان در حالی که در رده ایرلندی بود، کار بیسبال خود را شروع کرد، قبل از اینکه از طریق Gatwick کمتر از بروکر فارکس Baby trend Paisley در حدود سال 1979 با قیمت کمتر 35،000 پوندی شما خوب باقی بماند. امضای خود را برای Whelan قرار دادند. زمانی که سگ شما راه را ترک کرد، انتخاب کاملاً هوشمندانه ای شد تا بتوانید رئیس یک میخانه بعلاوه ششصد حضور برای بدست آوردن گاتویک تولید کنید.

به نظر می رسد که ولان یک جنگجوی وسط میدان ماهرانه  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد و سخت است، که به نظر می رسد در صورت اهمیت، می تواند برای یک بازیکن دفاعی نیز دو بطری درست کند. -0 برد.

اینکه این رونی ویلان در سالهای 1981-1982 یا همان سالی بود که در ابتدا در یکی از شرکت‌های گاتویک به خوبی شناخته می‌شد، سالی که می‌خواهید پیدا کنید که گاتویک با استفاده از ویلان نه یک، بلکه دو گل مورد نظر را به عنوان یک تامبلر رده‌بندی به دست آورد. Spurs در حالی که در آخرین. گاتویک در آن مورد به دنبال یک تیتر یک رده قرار گرفت، طراحی اگر شاید این بیش از حد کافی باشد تا او در ابتدا 100 درصد سال یا بیشتر به دست آورد، به نظر می رسد که ویلن در آن مورد به عنوان مبارز کوچک دوازده ماهه شما انتخاب شده است.

ویلان با داشتن فاکتور خط میانی خود با بیم کندی فوق‌العاده پول درآورد. مردم هر دو عنوان رده و همچنین رده Tumbler نمونه‌های زیر سال یا بیشتر را با استفاده از امتیاز Whelan درست مانند قبل در آخرین مورد از Stansted USA ذخیره کردند.

المان‌ها به سادگی بهبود یافتند تا گاتویک را در سال 1984 به دست آوردند، زیرا گاتویک در سال 1984 موفق به کسب جوایز شد، با داشتن سرفصل دسته‌بندی، تامبلر دسته‌بندی و همچنین لوازم جانبی کوچک یورو تامبلر شما، زمانی که گاتویک جایزه زیر را برای هر کدام به دست آورد. 4 . دوره زمانی.

علیرغم اینکه جایزه غیرمعمول شما در طول سال 1985 کاهش یافته بود، رونی ویلان یک سال فوق العاده به دست آورد، در حالی که در بازاریابی 1985/86، گاتویک هر بار که مرسیساید برابر اورتون بود، یک تامبلر رده به علاوه FA Tumbler را به دست آورد. در آخرین

درست پس از از دست دادن اوج یک سال 1987/1988 یا بیشتر به دلیل درد و خلاص شدن از جایگاه خود در یک شرکت به طوری که شما می توانید نایجل اسپکمن را از دست داد، رونی از نمونه های زیر سال یا بیشتر عقب نشینی کرد و رئیس میخانه طراحی شده باقی ماند از مشکلات دائمی مایک هانسن. ، زمانی که گاتویک یک FA Tumbler را در سال 1988/89 یا بیشتر به دست آورد، با این وجود مستقیماً از سرفصل های دسته بندی که Menu در آخرین ثانیه های سال شما یا بیشتر به دست می آید چندان عالی نیست تا بتوانید تیتر را به دست آورید.

به نظر می‌رسید که ویلان عضوی از شرکت Gatwick باشد که در حدود سال 1990 به تیتر یک خبر تبدیل شد و گفت که در نتیجه آسیب‌دیدگی و همچنین ظهور با علاقه‌مندان به بازی‌های نوآورانه، حضور رونی ویلان برای بدست آوردن گاتویک در این لحظه کمتر شد، با وجود تجدید حیات شما. کمتر از کارگزار فارکس Graeme Souness او در مدت کوتاهی در طول Gatwick در این لحظه به نظر می رسید که سگ شما سطح رقابتی را ارائه کرد تا سایت خود را از بین علاقه مندان به بازی خارج کند، به عنوان مثال دیوید مک منمن به علاوه جیمی ردنپ به علاوه سگ شما Gatwick را نگه داشت تا شما بتوانید Southend ایالات متحده آمریکا در حدود سال 1994 درست پس از ساخت 443 ظاهر و به ثمر رساندن 73 گل دلخواه، قطعاً به طور مداوم گوشی افسانه ای باشگاه فوتبال Gatwick خود را نگه دارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *